Kazada ölen genç son yolculuğuna uğurlandı

10 Ağustos 2013 Cumartesi 16:13
Bu haber 147 kez okundu

Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çelsan Halat Fabrikası’nın sahiplerinden John Zarb’ın oğlu Can Zarb katedralde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Kaza, Kuruçeşme'deki Mualim Naci Caddesi...

Kazada ölen genç son yolculuğuna uğurlandı
Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Çelsan Halat Fabrikası’nın sahiplerinden John Zarb’ın oğlu Can Zarb katedralde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Kaza, Kuruçeşme'deki Mualim Naci Caddesi üzerinde 7 Ağustos 2013 tarihinde meydana gelmişti. Otomobil sürücüsü Semra Öndeş (67), yolun solunda bulunan benzinliğe girmek için ani dönüş yaptığı sırada Can Zarb'ın (24) kullandığı motosiklet, otomobile çarpmıştı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü Zarb ve arkasındaki arkadaşı Gallisaid Demaugnae (23) araçlarından fırlayarak önce otomobilin ön camına sonra da yere düşmüştü. Zarb olay yerinde hayatını kaybederken, De Maugnae ağır yaralanmıştı.

Can Zarb için Harbiye’deki Saint Espirit Latin Katolik Katedrali’nde cenaze töreni düzenlendi. Katedral Zarb'ın sevenleri tarafından dolduruldu. Miami Üniversitesi’nde reklam bölümü mezunu olan Zarb edilen duaların ardından son yolculuğuna uğurlandı. Ailesinin gözyaşlarını tutamadığı tören sonrası Zarb Feriköy Katolik Latin Mezarlığı’na defnedildi.

Haberi duyunca şok olduklarını belirten Can Zarb’ın arkadaşları Can’ın hayat dolu bir insan olduğunu ve geleceğe yönelik çok hayalleri olduğunu ifade etti.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x