Başarılı satranççılar ödüllendirildi

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 299 kez okundu

ADANA (CİHAN)- Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu 3. Geleneksel Satranç Turnuvası'nda dereceye giren

Başarılı satranççılar ödüllendirildi
ADANA (CİHAN)- Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu 3. Geleneksel Satranç Turnuvası'nda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Kozan Meslek Yüksekokulu konferans salonunda düzenlenen törende, okul müdürü Doç. Dr. Faruk Toklu, milli eğitim, gençlik ve spor ilçe müdürlükleri ile Yıldırım Spor Kulübü ve Santraç Federasyonu koordinesinde gerçekleştirdikleri turnuvada başarılı olan öğrencileri kutlarken, organizasyona katkıda bulunanlara teşekkür etti.

Kozan’da lisanslı satranç sporcu sayısının 3 bine ulaştığını kaydeden Satranç Federasyonu Kozan Temsilcisi ve Yıldırım Spor Kulübü Başkanı Halil Akyürek, ilçede 72. ulusal satranç organizasyonun düzenlediğini de hatırlatarak, Kozan'ın bu yapısı ile Türkiye'deki ilçeler arasında üçüncü sırada bulunduğunu söyledi.

Program, dereceye giren Hakkı Ata Özgüner, Erol Tetik, Adil Alp Öz, Atakan Şahin, Burak Yücel, Arif Temel Durmuş Tunahan Ertanır, Ali Aksoy ve Emre Cantimur ile centilmen sporcular Hakan Topal, Metin Yavuz ve Necla Kılıç'a, takım halinde birinci olan okulların müdürlerine katılım ve teşekkür belgesi ile çeşitli ödüller verilmesiyle son buldu.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x