4 Eylül Belediyespor, Çiçek ile anlaştı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 115 kez okundu

SİVAS (CİHAN)- 4 Eylül Belediyespor’da yeni teknik direktör göreve başladı. Yönetimin anlaşmaya vardığı

4 Eylül Belediyespor, Çiçek ile anlaştı
SİVAS (CİHAN)- 4 Eylül Belediyespor’da yeni teknik direktör göreve başladı. Yönetimin anlaşmaya vardığı teknik direktör Alaettin Çiçek, salı günü İstanbul’dan gelir gelmez ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıktı.

4 Eylül Belediyespor, daha önce Kasımpaşa, Gebzespor ve Tepecikspor’da görev yapan teknik direktör Alaettin Çiçek’i takımın başına getirdi.

İstanbul’dan uçakla Sivas’a gelen yeni teknik direktör Alaettin Çiçek, Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde Kulüp Başkanı Ahmet Polat ve futbolcularla tanıştı. Yeni teknik direktör Alaattin Çiçek, yönetim ve futbolcularla tanıştıktan sonra ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıktı. Deplasmanda oynanacak olan İskenderunspor 1967 hazırlıklarına başlayan 4 Eylül Belediyespor, ligde kalan haftaları en iyi şekilde değerlendirmenin hesaplarını yapıyor.

4 Eylül Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Çiçek, kulüple yaptığı anlaşmanın, her iki tarafa hayırlı olması temennisinde bulunarak, Play - Off dahil kalan 10 haftalık maratonu, biraz geride kalmış olmaktan dolayı yüksek tempoda koşacaklarını söyledi.

4 Eylül Belediyesporlu futbolcuların kısa maratonu en iyi şekilde tamamlayacaklarına inandığını belirten Çiçek, “Elimizden geldiğince en iyisini yapmaya çalışacağız.” dedi.

Alaattin Çiçek, Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nin, birçok ikinci lig takımında bulunmayan tesislerden biri olduğunu belirterek, Sivas’ta umduğundan fazlasını bulduğunu dile getirdi. Çiçek, kulübün çalışma koşullarının iyi olmasının başarıyı olumlu yönde etkilediğini belirterek, Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’ni Sivas’a kazandıran Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’e teşekkür etti.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x