Kozanlı güreşçilerden gövde gösterisi

08 Temmuz 2013 Pazartesi 13:08
Bu haber 118 kez okundu

Kozan Belediyespor Güreş Takımı oyuncuları katılmış oldukları güreş müsabakasında çeşitli dereceler elde etti.    Aladağ ilçesinde dördüncüsü düzenlenen kiraz ve güreş şenlikleri festivaline katılan Kozan Belediyespor...

Kozanlı güreşçilerden gövde gösterisi
Kozan Belediyespor Güreş Takımı oyuncuları katılmış oldukları güreş müsabakasında çeşitli dereceler elde etti.
    Aladağ ilçesinde dördüncüsü düzenlenen kiraz ve güreş şenlikleri festivaline katılan Kozan Belediyespor Güreş Takımı oyuncularından 30 kg’da Melik Mirza Kurt ikinci, Yasin Dogantemur ise dördüncü oldu. 35 kg’da ise Doğukan Yüce birinci olurken Şevket Ali Güvendik ikinci ve 40 kg’da Şükrü Çetiner’in dördüncü olduğu müsabakada 45 kg’da da Eren Akdeniz üçüncülük derecelerini kazandı.     
    Güreş müsabakası sonrası değerlendirmede bulunan Kozan Belediye Spor güreş antrenörü Musa Delibaş; “Başarılarımızda emeği geçen maddi ve manevi destekçilerimiz Kozan Belediye Başkanımız Kazım Özgan’a, Kulüp Başkanımız İdris Çevikalp’e ve yalnız bırakmayıp destek olmak için Aladağ’a gelen tüm güreşçilerimizin ailesine teşekkür ediyorum. Biz büyük bir aileyiz. Birlik ve beraberlik anlayışı içinde başarılarımız devam edecek.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x