Mamak parklarında Ramazan serinliği

08 Temmuz 2013 Pazartesi 13:02
Bu haber 97 kez okundu

Ankara Mamak ilçesindeki vatandaşlar sıcak Ramazan günlerinde park ve bahçelerde serinleyecek. İlçe genelinde 280 adet parkı vatandaşın hizmetine sunan Mamak Belediyesi park sayısını her geçen gün artırıyor. Bütün parklarda kamelya, koşu...

Mamak parklarında Ramazan serinliği
Ankara Mamak ilçesindeki vatandaşlar sıcak Ramazan günlerinde park ve bahçelerde serinleyecek. İlçe genelinde 280 adet parkı vatandaşın hizmetine sunan Mamak Belediyesi park sayısını her geçen gün artırıyor. Bütün parklarda kamelya, koşu yolu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları da yapılıyor.
Ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Mesut Akgül; “Çehresi her gün değişen Mamak’ta vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu bir Ramazan geçirmeleri için belediye olarak üzerimize düşen görevleri yerine getiriyoruz. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı ve huzurlu bir Ramazan diliyorum.” dedi.
PARKLAR ETKİNLİK ALANI
Mamak Belediyesi hazırladığı Ramazan programıyla da dikkat çekiyor. 20 mahallede gerçekleştirilecek ‘Mahallede İftar Var’ programlarıyla mahalleli bir araya gelerek iftar açacak. Bunların dışında Mamak merkezde kurulan etkinlik alanında 30 gün boyunca çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x