Başkan Altepe: Bursa yatırımlarımızla vizyon kazandı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 109 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, gece gündüz çalışıp Bursa’nın çehresini

Başkan Altepe: Bursa yatırımlarımızla vizyon kazandı
BURSA (CİHAN)- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, gece gündüz çalışıp Bursa’nın çehresini değiştirdiklerini ve bu çalışmalar kapsamında da Demirtaş’a bölgenin nabzının atacağı bir tesis kazandırıldığını söyledi.

Demirtaş Kültür Merkezi, törenle hizmete açıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kentin her köşesinde hizmetlerine aralıksız devam ettiklerini belirtti. Altepe, “Büyükşehir Belediyesi olarak Demirtaş’a bölgenin nabzının atacağı bir tesis kazandırdık. Kültür merkezi, Demirtaş’a yakışacak. Büyükşehir Belediyesi olarak gece gündüz çalışıyor, Bursa’nın çehresini değiştiriyoruz. Bursa’nın kabuk değiştirmesi, çağdaş ve sağlıklı bir kültür ve medeniyet şehri haline gelmesi adına yaptığımız çalışmalarla, kentimiz altyapıdan üstyapıya kadar her alanda dönüşüm ve değişim yaşıyor.” diye konuştu.

Bursa’ya yapılacak çok iş olduğunu anlatan Başkan Altepe, sözlerine şöyle devam etti: “Hizmetlerimizi ilçe belediyeleriyle koordinasyon halinde el birliğiyle gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bursa’nın her köşesinde her alanda yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Bursa, bu dönüşümü bekliyordu, bizi iktidara getirdi, hakkını veriyoruz. Yıllardır konuşulup da yapılamayanlar bu dönemde ayağa kalkıyor. Bursa yatırımlarımızla vizyon kazandı.”

Başkan Altepe, Bursa’nın yerel yönetimde öncü bir kent haline geldiğini ve Bursa’nın her sorununa el atıldığını ifade ederek Demirtaş’a yapılan hizmetlerin de devam edeceğini anlattı. Demirtaş Kültür Merkezi’nde çalışmalarını sürdürecek Rumeli Halk Oyunları Gençlik ve Spor Derneği Başkanı Nevzat Tülek ile Barbaros Mahallesi Muhtarı İsmail Savaş da Demirtaş’a yatırımlarla bölgenin geliştiğini dile getirdiler.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek açılışı yapılan mekanda, Demirtaş Rumeli Halk Oyunları Topluluğu, Kosova yöresi oyunlarını sergileyerek programa renk kattı. İlçe belediye başkanları, bürokratlar ve Demirtaşlılar da törene yoğun ilgi gösterdi. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x