Yağcı'dan Başkan Özgan'a kutlama

09 Nisan 2013 Salı 11:10
Bu haber 96 kez okundu

AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, ‘Yaşanabilir ve Estetik Şehirler’ kategorisinde birinci olarak Başbakan’ın elinden ödül alan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı kutladı. Ziyaettin Yağcı, ziyaret ettiği Başkan Kazım...

Yağcı'dan Başkan Özgan'a kutlama
AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaettin Yağcı, ‘Yaşanabilir ve Estetik Şehirler’ kategorisinde birinci olarak Başbakan’ın elinden ödül alan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı kutladı.

Ziyaettin Yağcı, ziyaret ettiği Başkan Kazım Özgan’ın AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu’nda aldığı ödülün gururunu yaşadıklarını söyledi. Çalışan, iş üreten ve aynı zamanda mesleğinin hakkını veren Kazım Özgan’ın başarısının kendilerini mutlu ettiğini aktaran Yağcı, “Başkanımızın şehre güzellikler kattığına şahit olduk. Tarihi eserlerin restore edilerek yeniden eski görünümüne kavuştuğunu gördük. Kendisinin bundan sonraki dönemde de güzel hizmetlere imza atacağına inanıyorum.” dedi. Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu ödülün hizmet şevklerini artırdığını belirtti.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x