Şekerbank Erzurum Şubesi’nde altın günü

08 Nisan 2013 Pazartesi 16:29
Bu haber 174 kez okundu

Şekerbank Erzurum şubesi 11-12 Nisan günlerinde 'Tasarrufun Altın Günü' uygulaması gerçekleştirecek. Uygulama kapsamında hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını bankanın 24...

Şekerbank Erzurum Şubesi'nde altın günü
Şekerbank Erzurum şubesi 11-12 Nisan günlerinde 'Tasarrufun Altın Günü' uygulaması gerçekleştirecek. Uygulama kapsamında hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını bankanın 24 ayar değerinde vadesiz altın hesabında biriktirebileceği bildirildi.

Şekerbank Erzurum Şube Şube Müdürü Halis Erdem, tasarruf sahiplerinin, 11-12 Nisan tarihlerinde Şekerbank Erzurum Şubesi’ne ziynet altınlarını getirerek, iki gün sürecek 'Tasarrufun Altın Günü' uygulamasına katılabileceklerini belirtti. Erdem. İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri, ziynet sahibinin her türlü altınının 24 ayar 995/1000 saflıkta gram karşılıklarını belirleyecek ve bu altınlar, tasarruf sahibinin banka nezdinde açılan Vadesiz Altın Hesabı’na yatırılacağını ifade etti. Tasarruf sahiplerinin, saklama ve çalınma riski olmadan istedikleri zaman Vadesiz Altın Hesapları’na ekleme yapabileceğini ve altına dayalı işlemlerini bu hesap üzerinden gerçekleştirebileceklerine vurgu yaptı.

Erdem, "Söz konusu hesaba yapılacak ekleme 0,01 gram ve katları şeklinde olabilecek. Hesap sahipleri diledikleri zaman yine aynı şekilde ihtiyaçları olduğunda ihtiyaçlarını bu hesaptan 0,01 gram ve katları bazında altın karşılığı TL olarak karşılayabilecekler. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuzla yaygın tasarrufu teşvik etmeyi hedefliyoruz.” dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x