Türkiye derecesi yapan sporcular Başkan Özgan'ı ziyaret etti

08 Nisan 2013 Pazartesi 10:57
Bu haber 92 kez okundu

Antalya Kemer’de yapılan Türkiye seçmelerine katılan Kozan Olimpik Fitness sporcuları Türkiye ikinciliği ve altıncılığını alarak ilçeye döndü.Antalya Kemer’de yapılan Vücut Geliştirme Fitness Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerine...

Türkiye derecesi yapan sporcular Başkan Özgan'ı ziyaret etti
Antalya Kemer’de yapılan Türkiye seçmelerine katılan Kozan Olimpik Fitness sporcuları Türkiye ikinciliği ve altıncılığını alarak ilçeye döndü.

Antalya Kemer’de yapılan Vücut Geliştirme Fitness Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerine katılan Kozanlı sporcular Cebrail Köse, Sami Yılmaz ve Kozan Olimpik Fitness idarecileri Ali Öztürk ve Sinan Gencer almış oldukları kupa ve madalya ile Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı ziyaret etti.

Kozan Olimpik Fitness Antrenörü Ali Öztürk, “Sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum. Eylül ayında yapılacak Dünya Şampiyonası Mili Takım seçmelerinden daha fazla sporcu ile katılıp, ilçemize birincilik getirmek için çalışmalarımız devam edecek. Sporcularımızın katılmış olduğu Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde vermiş olduğu destekten dolayı Belediye Başkanımıza ve sponsorumuz Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Çetin’e teşekkür ederiz.” dedi.

Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde Sami Yılmaz Türkiye İkinciliği, Cebrail Köse ise Türkiye Altıncısı olarak derece yaptılar.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x