Hikmet Karaman: Bursaspor’u bir şampiyonluk kesmez

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 898 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Bursaspor’u bir şampiyonluğun kesmeyeceğini söyledi. Yeşil-beyazlı

Hikmet Karaman: Bursaspor'u bir şampiyonluk kesmez
BURSA (CİHAN)- Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Bursaspor’u bir şampiyonluğun kesmeyeceğini söyledi. Yeşil-beyazlı takımın alt yapısına dikkat çeken Karaman, “17 yaş grubumuz Avrupa şampiyonu olmuş, ben inanıyorumki iki sene içerisinde Avrupa’nın en üst seviyesinde olacağız.” dedi.

Hikmet Karaman, yardımcı antrenör Ersel Uzgur, Genel Sekreter İlhan Uslu, Basın Sözcüsü Selçuk Eren ve Sedat 3 lakaplı kaptan Sedat Özden ile birlikte Tophane Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Okul bahçesinde öğrencilerin coşkulu tezahüratları ile karşılaşan teknik direktör Hikmet Karaman, coşkunun önce Kasımpaşa maçında daha sonrada Beşiktaş maçında sürmesini istediğini ifade etti. Meşaleler yakan öğrenciler, 'Avrupa'ya Bursaspor' pankartı açtı.

Karaman, daha sonra ‘Sporda Etik ve Fair-Play Ruhu’ konulu panele katıldı. Başarılı teknik adam, öğrencilerin coşkusu karşısında büyük mutluluk yaşadı. Salonu telefonuna çeken Karaman, öğrencilere teşekkür etti.

“AVRUPA’NIN EN ÜST SEVİYESİNDE OLACAĞIZ”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x