En sevilen futbol yorumcusu Hakan Şükür

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 115 kez okundu

İSTANBUL (CİHAN)- Anafen Dershanesi, seviye tespit sınavının ardından düzenlediği 'Anafen Başarılı Öğrenciler ve

En sevilen futbol yorumcusu Hakan Şükür
İSTANBUL (CİHAN)- Anafen Dershanesi, seviye tespit sınavının ardından düzenlediği 'Anafen Başarılı Öğrenciler ve Enleri' programında futbolda başarılı olan isimlere belli kategorilerde ödüller verdi. Öğrenciler, Hakan Şükür'ü en sevilen futbol yorumcusu, Hami Mardıralı'yı da en iyi frikik kullanan futbolcu seçti.

Anafen Dershanesi'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Anafen Başarılı Öğrenciler ve Enleri' programına Hakan Şükür, Rüştü Reçber, Hami Mandıralı, Galatasaray Spor Kulübü Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Metin Albayrak ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programda, önce Marmara Bölgesi'nde başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi. Ödül töreninde, sınava giren 250 bin öğrenciden 20 binine burs verileceği açıklandı.

Öğrenciler futbolda en başarılı isimleri de seçti. Buna göre; en sevilen futbolcu Hakan Şükür, en iyi frikik kullanan futbolcu Hami Mandıralı, en anlamlı kampanya düzenleyen Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Metin Albayrak oldu. Milli kaleci Rüştü Reçber'e ise Türk futboluna yaptığı katkıdan dolayı plaket verildi. Ayrıca, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdür Yardımcısı Mehmet Kamış da eğitime verdiği desteklerden dolayı ödüle layık görüldü.

Ödül töreninde konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, “Ülkemiz bir bahar havası yaşıyor. Bahar gelince çiçek patlaması yaşanıyor. Buradaki genç kardeşlerimiz, arkadaşlarımız da bizim çiçeklerimiz. Bu başarıları gösteren kardeşlerimiz azimle, isteyerek önemli başarılara imza atar. Bu başarıların mimarları var; öğretmenler, anneler ve babalar var.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x