Yargıtay savcısı, banka memurunu tek kurşunla öldürdü (2)

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 124 kez okundu

ANKARA (CİHAN)- Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Serhat T., aynı zamanda teyzesinin oğlu olan ve

Yargıtay savcısı, banka memurunu tek kurşunla öldürdü (2)
ANKARA (CİHAN)- Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Serhat T., aynı zamanda teyzesinin oğlu olan ve bir bankada memur olarak çalışan Mustafa Hastürk'ü (32) tabancayla vurarak öldürdü.

    Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Ovacık mevkiinde, sabah saatlerinde aracın içinde tabancayla vurularak öldürülmüş bir şahıs ihbarı yapılması üzerine, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekibi, çalışır haldeki aracın içinde başından vurulmuş halde bulunan Mustafa Hastürk'ün, hayatını kaybettiğini belirledi. Evli ve bir çocuk babası olan Hastürk'ün cenazesi, Adli Tıp'ta yapılan incelemenin ardından Kazan'ın Çalta köyüne götürülerek toprağa verildi. Olayı gerçekleştirdiği öne sürülen ve Yargıtay'da Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Serhat T.'nin kaçtığı öne sürüldü.

    SAVCI MADDİ SIKINTIYA GİRMİŞ

    İddialara göre, eşinden ayrıldıktan sonra psikolojik sorunlar yaşayan savcı Serhat T., çok para harcadı ve aynı zamanda teyzesinin oğlu olan Mustafa Hastürk'ten kendisi için kredi çekmesi yönünde baskı yapmaya başladı. Savcı T.'nin, Mustafa Hastürk'e sık sık çalıştığı bankaya girmesi için kendisinin aracı olduğunu hatırlattığı, bu yüzden de, borçlarını kapatması için kendisine yardımcı olmasını istediği önü sürüldü.

    Mustafa Hastürk'ün yakınlarına
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x