CHP'li Gök: Sol kültürden gelen adaylarla seçime gireceğiz

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 206 kez okundu

ADANA (CİHAN)- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Levent Gök, sol kültürden gelen

CHP'li Gök: Sol kültürden gelen adaylarla seçime gireceğiz
ADANA (CİHAN)- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Levent Gök, sol kültürden gelen ve halkla bütünleşen adaylarla seçime gireceklerini söyledi

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Levent Gök, Antalya Milletvekili Arif Bulut ile birlikte yerel seçimler öncesi bilgi alışverişinde bulunmak, örgütlerle görüşerek yapılması gerekenleri tespit etmek amacıyla Adana'ya geldi.

İl binasında basın toplantısı düzenleyen Gök ve Bulut, CHP’nin belediye başkan adaylarının tespiti öncesi yapacakları çalışmaları ve adaylarda aradıkları kriterleri açıkladı.

Yerel seçimi önemsediklerini ifade eden Gök, başarılı olabilmeleri için doğru isimlerin tespit edilmesi gerektiğini aktardı. Milletvekili Levent Gök, sol kültürden gelen ve halkla bütünleflen adaylarla seçime gireceklerini vurguladı. Adayların tespitinden önce anketler yapılacağını, il ve ilçe örgütleriyle görüşeceklerini bildiren Gök, ’’Yerel seçimde halka nüfuz eden, CHP’ye katkı koyabileceğine inandığımız adaylarla halkın karşısına çıkacağız.’’ dedi.

CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer ise Adana’da belediye başkan adaylarının tespitinin, CHP örgütlerinin ve demokratik kitle örgütlerinin görüşleri de alındıktan sonra yapılacağını vurguladı.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x