Mehmet Topal’ın Sağlık Durumu

25 Kasım 2014 Salı 08:59
Bu haber 572 kez okundu

Bursaspor maçında bir pozisyon sonrasında başının üstüne düşen Fenerbahçeli Mehmet Topal’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, "Bursaspor maçında bir pozisyon...

Mehmet Topal'ın Sağlık Durumu
Bursaspor maçında bir pozisyon sonrasında başının üstüne düşen Fenerbahçeli Mehmet Topal’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.
Sarı lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, "Bursaspor maçında bir pozisyon sonrasında başının üstüne düşen Mehmet Topal’ın maç sonrasında Bursa Medical Park Hastanesi’nde MR’ı çekildi. Profesyonel Futbol Takımımızın Doktoru Doç. Dr Burak Kundarıcıoğlu yaptığı açıklamada, Bursa Medical Park Hastanesi’nde boyun ve beyin MR ile tomografisi çekilen Mehmet Topal’ın kemik yapısında herhangi bir bulguya rastlanılmadığını yumuşak dokuda hafif ödem olduğunu ve hastanede kalmasını gerektirecek herhangi bir durumun olmadığını belirtti.
Öte yandan Doç. Dr Burak Kundarıcıoğlu, sol bacak üst ön adelesinde ağrı hissettiği için maçı tamamlamayan Diego Ribas’ın durumunun yarın İstanbul’da çekilecek MR sonucunda netlik kazanacağını ifade etti" denildi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x