Davutoğlu, Kılıçdaroğlu’nu Aradı

23 Kasım 2014 Pazar 14:00
Bu haber 372 kez okundu

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Ahmet Davutoğlu, kayınvalidesi Fatma Özdağ’ın vefatından dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı diledi.CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, CHP...

Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Aradı
TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Başbakan Ahmet Davutoğlu, kayınvalidesi Fatma Özdağ’ın vefatından dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı diledi.
CHP Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, İzmit’te tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren annesi 87 yaşındaki Fatma Özdağ için "Üzüntüm çok büyük. Annemin acısı yüreğimi yakıyor" dedi. Selvi Kılıçdaroğlu, duygularını şöyle ifade etti.
"Üzüntüm çok büyük. Annemin acısı yüreğimi yakıyor. Acı haberi aldık. Yola çıkıyoruz. Annemin isteği üzerine Nazımiye’de toprağa vereceğiz. Acım çok büyük. Üzüntüm çok derin."
Öte yandan TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu telefonla arayarak başsağlığı dilediler.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x