Şüpheli çantadan ’veda Mektubu’ çıktı

24 Ocak 2015 Cumartesi 10:34
Bu haber 614 kez okundu

Samsun’un İlkadım ilçesinde bir bank üzerinde bulunan el çantasından çıkan veda mektubu, polisi harekete geçirdi. Olay, İlkadım ilçesi 100. Yıl Bulvarı’nda saat 09.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bulvardaki bir bank...

Şüpheli çantadan 'veda Mektubu' çıktı
Samsun’un İlkadım ilçesinde bir bank üzerinde bulunan el çantasından çıkan veda mektubu, polisi harekete geçirdi.
Olay, İlkadım ilçesi 100. Yıl Bulvarı’nda saat 09.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bulvardaki bir bank üzerinde içi açık şekilde bırakılan şüpheli bir el çantasını gören vatandaşlar durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri gerekli önlemi aldıktan sonra durumu Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü bomba imha ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen bomba imha uzmanı, ağzı açık olan el çantası içerisinde yaptığı incelemede Celalettin E.’ye ait cep telefonu, kimlik, ehliyet, cüzdan, kişisel eşyalar ve veda mektubu olduğunu fark etti.
İş yerinden ayrılmak istediğini ve iş yeri sahibine bazı borçlarının yazılı olduğu mektubu okuyan polis, şahsın kendisine zarar verebileceğini göz önünde bulundurarak araştırma başlattı. Şahıs Celalettin E., kısa bir süre sonra kendisine ait olan telefonu arayıp polislere çantayı unuttuğunu beyan etti. Ekipler daha sonra çantayı Celalettin E.’ye teslim ederken, çevredeki vatandaşlar ise rahat bir nefes aldı.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x