masöz bayan istanbul masöz masöz istanbul

Milletvekili adayını vuran saldırgan yakalandı !

27 Mayıs 2015 Çarşamba 19:05
Bu haber 340 kez okundu

CHP’nin Adana 1. sıra milletvekili adayı avukat Elif Doğan Türkmen’i silahla yaraladıktan sonra kaçan Ali Fuat Elibol yakalandı. Alınan bilgiye göre, dün sabah bir etkinliğe katılmak için gittiği restoranda eski avukatı Türkmen’i silahla...

Milletvekili adayını vuran saldırgan yakalandı !
CHP’nin Adana 1. sıra milletvekili adayı avukat Elif Doğan Türkmen’i silahla yaraladıktan sonra kaçan Ali Fuat Elibol yakalandı.
Alınan bilgiye göre, dün sabah bir etkinliğe katılmak için gittiği restoranda eski avukatı Türkmen’i silahla ateş ederek bacaklarından yaraladıktan sonra kaçtığı otomobili terk edip kayıplara karışan Ali Fuat Elibol’un yakalanması için Adana Emniyet Müdürlüğü, deneyimli amir ve polislerden oluşan özel bir ekip oluşturuldu.
Özel ekip, bugün Elibol’un Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesi’ne gittiğini belirledi. Sanayi sitesinde tornacılık yapan bir arkadaşının atölyesinde olduğu tespit edilen Elibol, düzenlenen operasyonla yakalandı. Elibol, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü. Ali Fuat Elibol’un ifadesi alındıktan sonra yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x