İstanbul’da Tam 620 Kilogram Kaçak Et Yakalandı

26 Ocak 2015 Pazartesi 11:07
Bu haber 564 kez okundu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, otogarda 620 kilogram kaçak ete el koydu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Terminaller Zabıta Amirliği, Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bayrampaşa Belediyesi Zabıta ekipleri ve ilçe...

İstanbul'da Tam 620 Kilogram Kaçak Et Yakalandı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, otogarda 620 kilogram kaçak ete el koydu.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Terminaller Zabıta Amirliği, Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bayrampaşa Belediyesi Zabıta ekipleri ve ilçe Sağlık Müdürlüğü Veteriner ekipleriyle birlikte gelen bir ihbar üzerine harekete geçerek, Bayrampaşa Otogarı’nda kaçak et operasyonu yaptı.
Malatya’dan İstanbul’a gelen özel bir otobüs firmasına ait yolcu otobüsünün bagajında ele geçirilen 620 kg ete el konuldu. Veteriner hekimlerin yaptığı incelemeler sonrası sağlığa zararlı olduğu tespit edilen kaçak etler, bir kamyonete yüklenerek, Kemerburgaz’da bulunan İSTAÇ tesislerinde, zabıta ekipleri ve emniyet güçlerinin gözetiminde yakılarak imha edildi.
Otobüsün şoförü, otobüs firmasının sahibi ve kaçak etleri teslim alacak kişi polis ekipleri tarafından yakalanarak, gözaltına alındı.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x