Fatih’te Halıya Sarılmış Halde Bulundu

23 Ocak 2015 Cuma 21:36
Bu haber 2019 kez okundu

Fatih’te bir binanın arkasındaki boş alanda halıya sarılmış bir erkek cesedi bulundu. Edinilen bilgilere göre olay, saat 17.00 sıralarında, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Saatçi Yokuşu Sokak üzerindeki bir apartmanın arkasındaki boş alanda...

Fatih'te Halıya Sarılmış Halde Bulundu
Fatih’te bir binanın arkasındaki boş alanda halıya sarılmış bir erkek cesedi bulundu.
Edinilen bilgilere göre olay, saat 17.00 sıralarında, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Saatçi Yokuşu Sokak üzerindeki bir apartmanın arkasındaki boş alanda gerçekleşti. Halıya sarılı poşetle kaplanmış cesedi gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi aldı. Üzerinden kimlik çıkmayan cesedin 35-40 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu belirlendi. Ayrıca, inceleme yapan polis ekipleri, cesedin üzerinde herhangi bir darp izine de rastlamadı. Olay yeri inceleme ekipleri yaptığı incelemelerin ardından, ceset Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
Polis, olay yerinden görgü tanıkları ve mahalle sakinlerinin ifadesine de başvurdu. Halıya sarılmış cesedin kimler tarafından bırakıldığını belirlemek için başlatılan çalışmalar devam ediyor.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x