Askeri Servise Taşlı Saldırı

23 Kasım 2014 Pazar 14:17
Bu haber 488 kez okundu

Genelkurmay Başkanlığı 2 teröristin silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğunu açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü mensubu mensubu bir teröristin, Şırnak Uludere’de bir teröristin...

Askeri Servise Taşlı Saldırı
Genelkurmay Başkanlığı 2 teröristin silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğunu açıkladı.
Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü mensubu mensubu bir teröristin, Şırnak Uludere’de bir teröristin ise Mardin Artuklu’da silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğunu kaydetti.
Öte yandan, bölücü terör örgütüne müzahir şahıslardan oluşan bir grup tarafından, Şırnak’ın Silopi ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Kizir mevkiînde, bölgedeki Tugay Komutanlığına ait iki servis aracına taşlı saldırıda bulunulduğu kaydedilerek "Olay sırasında, atılan taşlardan biri, minibüs aracının camını kırmış, müteakiben araçta bulunan astsubayın başına ederek yaralanmasına sebep olmuştur. Söz konusu personelin başında kırıklar olduğu tespit edilmiştir. Astsubay 23 Kasım 2014 saat 04.00 itibariyle, Sağlık Bakanlığınca tahsis edilen ambulans uçak ile Cizre’den Gülhane Askerî Tıp Akademisine getirilmiş olup, hayati tehlikesi bulunmamaktadır" denildi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x