Teknoloji çağını yaşadığımız şu günlerde internetin bitmesi birçok kişiye kabusu yaşatıyor. Çok sayıda birey internetin çabuk bitmesinden şikayet ederken, bedava internet kampanyalarını yakından takip ediyor. Durum buyken operatörler tarafından verilen müjde internet kullanıcılarını sevinçten havalara zıplattı.

Turkcell, Vodafone, Turk Telefon ve Bimcell operatörleri, uygulamaları üzerinden müşterilerine internet dağıtmaya devam ediyor.Turkcell'in salla kazan, Türk Telekom'un sil süpür, Vodefone'un hediye çarkı ve Bimcell'in de sil süpür uygulaması ile her hafta internet veya dakikalar kullanıcıların hesaplarına yükleniyor. Operatörler tarafından sunulan bu hizmetle özellikle interneti çabuk biten vatandaşlar rahat bir nefes alıyor. 

Operatörler tarafından her hafta sürpriz hediyeler mobil online işlemler uygulamasında kullanıcılarını bekliyor.

bedava-internet

Turkcell Salla Kazan Kampanya Detayları

 • Salla Kazan Kampanyasından Turkcell bireysel ve kurumsal, faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data (Superbox aboneleri hariç) aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler, 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell'e yeni katılan aboneler bir sonraki Çarşamba’dan itibaren kampanyaya katılabilirler. 29 Eylül 2021 tarihi itibari ile hediye alma hakkı her Çarşamba yenilenir ve mevcut haftanın hediyeleri Salı 22:00’a kadar geçerli olur. Salı 22:00-23:59 arasında kullanılan haklar için yeni haftaya göre teklif sunulmaktadır.
 • Belirtilen bilgi ve kriterlere göre seçilecek abonelere, dönemsel olarak Turkcell Uygulaması uygulaması üzerinden kampanyaya katıldıkları anda 2 hediye seçeneği sunulup, abonenin hediyesini seçmesi talep edilerek seçilen hediye aktiflenir. Hediye seçme opsiyonundan faydalanmak için müşterilerin cihazlarında Turkcell Uygulaması uygulamasının IOS ve Android v11.3 ve üzeri sürümlerinin yüklü olması gerekmektedir.  
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Turkcell Uygulaması üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
 • Turkcell Uygulaması, kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.
 • Cihazınızın ve SIM kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell'in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Turkcell Mağazalarından alabilirsiniz.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye aktivasyon SMS'i sonrasında başlar.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde abonelerimiz kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye paketlerin abonelere dağılımı istatistiksel modellere göre oluşturulmuş şu gruplara göre yapılacaktır; son 1 ay boyunca internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi>=250 dakika olan ve aktif Turkcell bireysel ve kurumsal Hazır Kart ses ve data aboneleri, son 1 ay boyunca internet kullanımı >= 500MB ve dakika kullanım süresi<250 dakika olan, aktif Turkcell bireysel ve kurumsal Hazır Kart ses ve data aboneleri, son 1 ay boyunca internet kullanımı < 500MB olan, aktif Turkcell bireysel ve kurumsal Hazır Kart ses ve data aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL'nin altında olan, aktif Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ses ve data aboneleri, son 3 ay boyunca data aşım ortalaması 1 TL ve üstünde olan, aktif Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ses ve data aboneleri. Ek olarak abonelere tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell'e geldikleri yıl, ödeme tipi, abonelik tipi, Turkcell müşterisi olurken işlem yapılan il, Turkcell satış kanallarındaki alışveriş davranışları ve harcama miktarları bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde Turkcell’in belirlediği dönemlerde ek veya özel hediyeler ve teklifler sunulabilecektir; son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ayki harcama tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler. Son 3 ayda 4.5G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler. 
 • 14 Aralık 2018'den itibaren müşterilerimize doğum günlerinde ek Salla Kazan hakkı verilecektir. Kullanıcı tanımı olan hatlarda kullanıcının doğum gününe, kullanıcı tanımı olmayan hatlarda ise hat sahibinin doğum gününe göre tanımlama yapılacaktır. Ek Salla Kazan hakkı bir hafta boyunca aktif olacaktır. Abonelerimiz, Turkcell Uygulaması uygulamasında doğum günü videolarını izleyip sonrasında Salla Kazan yaparak hediyelerini alabilirler.
 • Salla Kazan ile Hediye Para kazanan Android telefona sahip müşteriler, hediye TL’lerini Google Play üzerinden yapacağı alışverişlerde; iOS telefona sahip müşteriler, hediye TL’lerini AppStore, iTunes & Apple Music üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanabilirler. Tanımlanan hediye parayı kullanabilmeniz için Mobil Ödeme’nizin açık ve Mobil Ödeme tanımınızın da cihaz üzerinden yapılmış olması gerekmektedir. Daha önce kendi talepleri doğrultusunda hatlarını Mobil Ödeme’ye kapattıran müşterilerimiz, Paycell Müşteri Hizmetlerini (0850 622 60 60) arayıp hatlarını kolayca Mobil Ödeme’ye açabilir. Kampanyadan sadece bireysel hatlı aboneler yararlanabildiği için Kurumsal hatta geçişlerde hediye para aktarılamamaktadır. Detaylı bilgi: Salla Kazan Sık Sorulan Sorular
 • Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube canlı yayın ve görüntülü konuşma kullanımları bu paketlerin kotalarına dahil değildir.
 • Uygulamalarda geçerli data hediyelerinde ; üçüncü parti mecralarının/reklamlarının açılması için müşteri üzerinde her yöne geçerli internet olması gerekmektedir.
 • Hediye paylaşma özelliğinin kullanılabilmesi için Turkcell Uygulaması uygulamasının güncel sürümü yüklenmelidir.
 • Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • TV+ servisi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır. TV+ ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.
 • 19 Temmuz 2019 tarihi itibari ile kesintisiz olarak 10 yıl ve üzeri süredir bireysel faturalı Turkcell abonesi olan müşteriler her hafta kampanyadan internet hediyesi kazanacaktır. 
 • Paylaşılabilir hediyeler kendi numaranızla paylaşılamaz, hediye çıkan numara dışında bir hatta gönderilebilir. 
 • 28 Ocak 2021 tarihinden itibaren son 90 gün içinde Turkcell faturalı hat müşterisi olup GNÇ Fırsat Mega ve GNÇ Gamer Kampanyası'na katılan aboneler 4,5G Salla Kazan kampanyasından ayda toplamda en az 10 GB, GNÇ Fırsat Mega+ ve GNÇ Fırsat Max Kampanyası'na katılan aboneler 4,5G Salla Kazan kampanyasından ayda toplamda en az 20 GB kazanacaklardır. Bu haklar, paketlerde kalındığı sürece geçerlidir. Müşterilerin, en az 10GB ve en az 20 GB haklarını alabilmeleri için, Turkcell Uygulaması uygulamasından her hafta Salla Kazan kampanyasına katılım sağlaması gerekmektedir. İlgili 30 günlük periyot tamamlanmadan paketlerden çıkıldığında kalan haftalardaki GB hakları ya da Salla Kazan yapılmayan haftalardaki GB hakları kullanılmış sayılır, garanti GB kotasından düşer ve telafisi yapılmaz. Salla Kazan ile hak edilen faydaların kotası, süresi ve geçerlilik yönü fayda tanımlandıktan sonra gelecek aktivasyon mesajında belirtilir. Garanti GB haklarından yararlanmak için 4.5G uyumluluğu aranmaktadır. Cihazınızın ve SIM kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200'a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell'in avantajlı cihaz tekliflerini inceleyebilirsiniz. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Turkcell Mağazalarından alabilirsiniz. Bahsi geçen bu haklar ve ilgili hediyeler sadece belirtilen bu kampanyalar dahilinde olan aboneler için geçerlidir. 14.06.2023 itibari ile yukarıda belirtilen kampanyalar dışında bahsi geçen hediyeleri içeren başka bir Salla Kazan kurgusu bulunmamaktadır. Turkcell, kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • 5 Şubat 2021 tarihinden itibaren Turkcell Superonline Superbox kullanıcısı data müşterileri 4,5G Salla Kazan Kampanyası'ndan hediye kazanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında paylaşılabilir hediyelerden faydalanabilmek için abonelerin akıllı cihazlarında Turkcell Uygulaması uygulamasının IOS ve Android işletim sistemlerinde 11.3 ve üzeri versiyonları yüklü olmalıdır. Bu versiyon altındaki sürümlerde Salla Kazan hediye paylaşma özelliği geçerli değildir. 
 • Paylaşılabilir Google Play’de geçerli 5TL hediyesi ve App Store’da geçerli 5TL hediyesi paylaşıldığında da paylaşılan kişinin telefonunun işletim sistemine göre değişmez. Örneğin; paylaşılabilir Google Play’de geçerli 5 TL hediyesi başka bir IOS cihazla paylaşıldığında Apple Uygulama Marketinde geçerli olmaz, sadece Google Play Marketinde kullanılabilir. 
 • Salla Kazan kampanyasında yer alan 2 aylık Youtube Premium hediyesi daha önce Youtube Premium üyeliği olmayan aboneler içindir. Daha önce Youtube Premium üyeliği almış olan aboneler, Salla Kazan kampanyasından Youtube Premium hediyesini seçtiklerinde kampanyada yer alan farklı bir data hediyesi tanımlanacaktır.
 • Ücretli hediye katlama seçeneği kampanyaya eklenmiştir. İstatistiksel modellere göre oluşan belirli grup abonelere belirli hediyeler seçildiğinde bu seçenek sunulabilir. Bu durumda aboneler isterse 10 TL karşılığında hediyelerini katlayabilir veya ücretsiz olarak ilk seçtikleri hediye ile ilerleyebilirler. Turkcell kampanya içeriğini veya fiyatını değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • turkcell

Vodafone Hediye Çarkı Detayları

Hediye Çarkı, hem Vodafone müşterileri, hem de diğer operatör müşterileri tarafından kullanılabilen Vodafone’un sunduğu ücretsiz bir Müşteri Bağlılık Platformudur. Her hafta 20 GB’a kadar internet, dakika, Her Şey Yanımda ve Market Yanımda’da hediye çekleri ile seçkin markalarda indirimler kazanma imkanı sunar.

Hediye Çarkı her hafta Pazar günü 23:59’da yenilenir. Pazartesi gününden itibaren 1 hafta boyunca çark istenen herhangi bir günde çevrilebilir. Haftada yalnızca 1 gün çevrilebilir ve her çevirmede 1 hediye kazanılabilir.

Hediye Çarkı’nda müşterilerimize GSM faydaları,  Her Şey Yanımda, Market Yanımda indirim çekleri ve farklı markalarla anlaşmalı olarak sürpriz hediyeler verilir.

turk-telekom

Türk Telekom ve Bimcell Sil Süpür Kampanyasının Detayları

Sil süpür kampanyasından faydalanmak için Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

Kampanya ücretsizdir.

Hediyeler her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Kullanıcılar hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.

Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.

Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir.

BİMcell Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür oyunu oynayan BİMcell abonelerine 06 Ocak 2023 ve 13 Ocak 2023 tarihlerinde mevcut sil süpür teklifleri içerisinden cepten internet hakkı içeren teklifler sunulacaktır. Diğer Sil Süpür uygulamaları özelinde bir değişiklik bulunmamaktadır.

bedava-net

Operatörlerin sunduğu bu haftalık bedava internet kampanyaları büyük bir ilgi görüyor. Bu kampanyaları takip ederek sizler de bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca, operatörlerin diğer kampanyalarını da internet üzerinden takip edebilirsiniz.