Can güvenliği olmadığını söyleyen Banu Parlak "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat'tır" şeklinde konuştu. Şirketleri ve mal varlıklarıyla alakalı iddialar ile medyada büyük ses getiren Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yeni bir söylenti ortaya atıldı. paylaşılan bir videoda tetikçi tutturup ünlü isim Banu Parlak ve birkaç kişi daha vurdurmak istedikleri tetikçi kabul etmeyince de çocuklarının yanında silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. Bu videoyu gören Banu Parlak sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat'tır" ifadelerine yer verdi. 

VURMAYI ŞART KOŞMUŞLAR ÇOCUK DA YAPMAMIŞ 

Dilan Polat ile iki sene evvel yaşadığı bir olay sebebiyle davalık olduğunu ileri süren Banu Parlak, paylaştığı videoda şu ifadelere yer verdi: "Dilan Polat ile bundan 2 sene öncesine kadar aramızda yaşanan husumet nedeniyle bana İstanbul'dan ret aldıkları için Niğde'den 38 gün hapis cezası aldırmışlardı. Bu karar adalet yerini bularak bozuldu, ilk husumetimiz ise ben güzellik merkezi açtığımda başlamıştı 'benim güzellik merkezim varken sen nasıl güzellik merkezi açarsın' diye sonrasında olaylar kapandı. Ben kapandı sanmışım bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için Banu Parlak'ı vurmayı şart koşmuşlar çocuk da yapmamış” diyerek sözlerine şöyle devam etti. 

ÇOCUKTA VURULMUŞ 

"Daha sonra çocuğu içeri aldırıyorlar çocuk çıkınca çocuğa sıktırıyorlar dün akşam bacağından vuruluyor çocuk ve kendisi bana Banu Parlak'ı vur dediler ben vurmadım. Bu sebepten dolayı paramı vermediler bir de üstüne beni çocuklarımın önünde Dilan Polat ve Engin Polat'ın selamı var diye vurdurdular. Bu konu ile ilgili kişi sosyal medyadan paylaşım yaptı. Bu çocukta vurulduktan sonra ben artık can güvenliğim olmadığından dolayı başıma bir şey gelirse sorumlusu onlardır” ifadelerini kullandı.