Fatma Şahin’den Gasmek Kursiyerlerine Ziyaret

08 Nisan 2015 Çarşamba 11:55
Bu haber 1920 kez okundu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (GASMEK) eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti.Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren GASMEK’in Cumhuriyet ve Şehit...

Fatma Şahin'den Gasmek Kursiyerlerine Ziyaret
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanat ve Meslek Eğitim Kursları’nda (GASMEK) eğitim gören kursiyerleri ziyaret etti.
Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren GASMEK’in Cumhuriyet ve Şehit Üsteğmen Hakan Özcan kurs merkezlerindeki çoğunluğu kadın olan kursiyerlerle bir araya geldi.
Kur’an-ı Kerim, mefruşat, kreş, dikiş-nakış, yabancı dil, kuaförlük, aşçılık, mozaik, saz ve daha bir çok kursun verildiği merkezlerde kursiyerlerle yakından ilgilenen Şahin, onlarla sohbet etti.
Kursiyerlerle ebru yapan, onların yaptığı Antep işini yakından inceleyen Şahin, saz kursundaki gençlerle de türkü söyledi.
Şahin’e hazırladıkları yemek, pasta ve sarmalardan ikram eden kursiyerler, ayrıca, şeker hamuru ve kara kalem çalışmasıyla hazırladıkları tabloları hediye etti.
Öte yandan genç kursiyerlerden yoğun ilgi gören Şahin, onlarla çay içerek sohbet etti.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x