Garanti Bankası, müşterilerine özel bir kart kampanyası başlatıyor ve bu kampanya kapsamında toplamda 15 bin TL değerindeki nakit avansın faizsiz olarak verileceğini duyuruyor. Mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılan başvurular özel avantajlar sunuyor.

Garanti Bankası'nın son kart kampanyası ile müşterilerine sunduğu fırsatlar oldukça cazip. Bu kampanya kapsamında, Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullanarak şubeye gitmeden müşteri olabilir ve bireysel kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında ise 15.000 TL'ye kadar faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans'tan 6 ay taksitle yararlanma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca, 1.000 TL harcamaya karşılık 1.000 TL bonus fırsatı da kampanyanın bir parçası olarak sunuluyor.Bu kampanya, müşteriler için şubeye gitmeden kolayca başvuru yapma ve faizsiz nakit avans fırsatından yararlanma olanağı sunuyor. Garanti Bankası'nın müşterilerine özel bu kampanyası, nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için önemli bir fırsat sunuyor. Mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılan başvurular sayesinde müşteriler, finansal ihtiyaçlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözebilirler. Bu kampanya, müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor ve müşterilere avantajlı bir finansal çözüm sunmayı amaçlıyor.

Garanti Bankası tarafından sunulan bu kampanyanın detayları aşağıda belirtilmiştir:

Kampanya 14 Eylül - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Eğer müşteri olma süreci Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaz ve şubede devam edilmesi gerekiyorsa, kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden müşteri olduktan sonra 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. Başvuruların onaylanması ve kartların açılması durumunda kampanyadan faydalanılabilir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanan kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanya, kredi kartı başvurusunun onaylandığı tarihten itibaren 1 gün sonra başlayacaktır.
Taksitli Nakit Avans kampanyasından yararlanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmiş ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş veya henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında açılan kredi kartları ile 14 Eylül - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılan işlemler 31 Ekim 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans, kredi kartı açıldıktan sonra sadece bir kez kullanılabilir.

Kampanya kapsamında en fazla 15.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 15.000 TL'den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Bu kampanya, Garanti Bankası müşterilerine nakit ihtiyaçlarını karşılamak için faizsiz bir seçenek sunuyor ve müşterilere özel avantajlar içeriyor. Kampanya detaylarını göz önünde bulundurarak, müşteriler nakit avans ihtiyaçlarını uygun bir şekilde karşılayabilirler.