Milyonlara umut olduk

16 Eylül 2016 Cuma 19:24
Bu haber 10480 kez okundu

2016 Kurban Kampanyasında gerek hedefimizi gerekse geçtiğimiz sene toplanan rakamı geçerek mazlum ve mağdurlar adına yeni bir başarı elde ettik.” diyen IGMG Sosyal Yardımı HASENE Başkanı Mesud Gülbahar kampanyanın sonuçlarını açıkladı.

Milyonlara umut olduk
 IGMG Sosyal Yardımı HASENE Başkanı Mesud Gülbahar :
“Geçen sene 161 bin 650 kurban hissesi toplamışken bu sene 162 bin 741 hisse toplayarak “Kurbanla adayan ol, mazlumlara umut ol” sloganıyla milyonlara umut ve milyonlarca ihtiyaç sahibinin duasına vesile olduk. 


Büyük bir hassasiyetle yürüttüğümüz kurban kampanyasını sevindirici bir sonuçla tamamladığımız için Allah’a hamd ediyorum. 404 gönüllü gözlemcimiz kurban kampanyasını bizzat yerinde takip etti; kurbanları mazlum ve mağdurlara bizzat kendi elleriyle ulaştırdı. 


Bağışçılarımızın bizleri vekil kıldığı kurbanlar yetimlere, öksüzlere, kimsesizlere, çaresizlere, mazlum ve mağdurlara pay edildi. Unutulanları hatırladık. Kapısı çalınmayanların kapısını çaldık. Hal ve hatırı sorulmayanların hal ve hatırını sorduk.


Bizlere kurbanlarını emanet eden tüm yardımseverlere, kampanyaya destek olan tüm gönüllülerimize, gözlemcilerimize ve temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.”


Haberufku Özel
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x