masöz bayan istanbul masöz masöz istanbul

Malatya'lı İş Adamı Vahap Aydın, Şehit Ailelerini Unutmadı

13 Haziran 2017 Salı 16:22
Bu haber 9235 kez okundu

Malatya'lı İş Adamı Vahap Aydın ve Ailesi Tüm Türkiye'ye Örnek Olacak Bir Karar Alarak, tüm yaz boyunca bu vatan için canını veren Şehitlerin birinci derecede yakınlarına % 40 İndirimle tatil imkanı sunarak otelinde misafir edecek.

Malatya'lı İş Adamı Vahap Aydın, Şehit Ailelerini Unutmadı
 Malatya Yazıhan Doğumlu İş Adamı Vahap Aydın  Şehit Aileleri İçin örnek bir davranışta bulundu.
İş Adamı Vahap Aydın  Şehit Aileleri  için Türkiye’ye örnek olacak  bir karar alarak Mersin Kızkalesi'nde İşletmecisi olduğu 3 Yıldızlı Turistlik Eylül Otel’in tüm yaz boyunca bu vatan için canını veren Şehitlerin birinci derecede yakınlarına % 40 İndirimle tatil imkanı sunacak.
Vahap Aydın yaptığı açıklamada ; Bu Vatan için Canını veren Şehitlerimizin 1'nci Derecedeki Yakınlarına işletmecisi olduğumuz Eylül Hotel’imizde Tüm yaz Boyunca % 40 İndirimli olarak Konaklama ve Tatil imkanı sunacağız.  Aile olarak aldığımız bu karar , bir nebzede olsa Şehit ailelerimize moral verme açısından , sadece bizim değil tüm Türk Milletinin her daim Şehit Ailelerimizin  yanlarında olduğunu hissettirmek bakımından bizi çok mutlu etti.  Şehit’lerimiz bu vatana bu millete canlarını seve seve vererek bedelini ödedi.   Bizler bu vatanın , bu al kırmızı bayrağın gölgesinde  özgürce  yaşıyorsak Şehitlerimizin akıttığı her bir damla kana borçluyuz. 
Allah nasip ederde Şehit Ailelerimizin birinci derecede yakınları Otelimize misafir olarak gelirlerse unutmasınlar ki kendi evlerine kendi evlatlarının , kendi kardeşlerinin yanına geleceklerdir. Onları Otelimizde tüm yaz boyunca  misafir etmek ve ağırlamak bizim için tarif edilemez bir mutluluk olacaktır.
Bu vesile ile Geçmişten bu günümüze kadar Canlarını bu millet için veren Şehitlerimizi  bir kez daha rahmetle anıyorum.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x