Fikret Orman Avustralya’ya çıkartma Yaptı

25 Ocak 2015 Pazar 16:36
Bu haber 899 kez okundu

Avustralya’da Beşiktaşlılar ile bir araya gelen siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, "Beşiktaşımız üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" dedi. Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Güngör Yurtseven’in davetiyle...

Fikret Orman Avustralya'ya çıkartma Yaptı
Avustralya’da Beşiktaşlılar ile bir araya gelen siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, "Beşiktaşımız üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" dedi.
Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Güngör Yurtseven’in davetiyle bu ülkeye giden başkan Fikret Orman, düzenlenen gecede Beşiktaşlılar ile bir araya geldi. Avustralya Beşiktaşlılar Derneği ve Beşiktaş Melbourne Futbol Okulu’nun düzenlediği geceye Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak ile birlikte katılan Başkan Orman, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Avustralya’daki faaliyetlerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.
Vodafone Arena inşaatının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Orman, "İngiliz İmparatorluğu için ’üzerinde güneş batmayan ülke’ sözü gibi, artık Beşiktaşımız da üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" ifadelerini kullandı.
Ayırca başkan Orman, siyah-beyazlı futbol ile basketbol takımlarının Avustralya ve Çin gibi ülkelere de gideceğini sözlerine ekledi.
Melbourne Futbol Okulu’nun kuruluşunun 4. yıl dönümü sebebiyle gerçekleştirilen gecede tüm konuklarla yakından ilgilenen Başkan Fikret Orman, davetliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve futbol okulunun şeref defterini imzaladı.
Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve Melbourne Futbol Okulu sahibi Güngör Yurtseven, Başkan Fikret Orman ile Futbol Okulları Genel Koordinatör Ufuk Pak’a teşekkür etti.
Güngör Yurtseven, "Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları bütün camiamızı çok mutlu ediyor. Ayrıca futbol okullarımızın dünyaya yayılmasını sağlayan Ufuk Pak ve ekibinin büyük gayretlerini de takdir ediyoruz" diye konuştu.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x