masöz bayan istanbul masöz masöz istanbul

’Yüzde 49 oy alsınlar, siyaseti bırakırım’ demişti

02 Kasım 2015 Pazartesi 10:22
Bu haber 1712 kez okundu

’’AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim’’ diyen Muharrem İnce, sosyal medyada yeniden gündem oldu.CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 2014 yılında katıldığı bir televizyon programında ’’AK Parti,...

'Yüzde 49 oy alsınlar, siyaseti bırakırım' demişti
’’AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim’’ diyen Muharrem İnce, sosyal medyada yeniden gündem oldu.
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, 2014 yılında katıldığı bir televizyon programında ’’AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti. Gider tavuk beslerim’’ ifadesini kullanmıştı. 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti’nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada bu sözler yeniden gündeme taşındı. “AK Parti, yüzde 49 oy aldı, Muharrem İnce tavuk besleyecek mi?” sorusu yoğun bir şekilde gündeme gelerek hatırlatılmaya başlandı.

İNCE, TAVUK BESLEYECEK Mİ?
Muharrem İnce, 30 Mart Seçimleri öncesinde katıldığı televizyon programında ’’AK Parti, yüzde 49 oy alsın bırakırım siyaseti bırakıtım, başka ne yapacağım ki? Giderim kitap okurum, tavuk beslerim köyde’’ demişti. İnce’nin AK Parti’nin yüzde 49 almasını hayal olarak gördüğü açıklamaları 1 Kasım Seçimlerinde AK Parti’nin yüzde 49 oy almasından sonra sosyal medyada yeniden gündem oldu. Kullanıcılar Muharrem İnce’ye ’Siyaseti bırakıp tavuk besleyecek misiniz?’ sorusunu yöneltti. İnce, bu ifadeleri hakkında henüz yeni bir açıklama yapmadı.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x