Muhtarlara Kendisi Için Söylenen O Sözü Hatırlattı

27 Ocak 2015 Salı 13:28
Bu haber 595 kez okundu

Cumhurbaşkanlığı Sarayında muhtarları kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “-Muhtar bile olamaz- diyerek hem şahsımla hem sizlerle dalga geçtiler. Ama bu millet önce bu kardeşinizi milletvekili, sonra Cumhurbaşkanı yaptı” dedi.Cumhurbaşkanı...

Muhtarlara Kendisi Için Söylenen O Sözü Hatırlattı
Cumhurbaşkanlığı Sarayında muhtarları kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “-Muhtar bile olamaz- diyerek hem şahsımla hem sizlerle dalga geçtiler. Ama bu millet önce bu kardeşinizi milletvekili, sonra Cumhurbaşkanı yaptı” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlarla bir araya geldi. Görüşmede bir konuşma yapan Erdoğan, çözüm sürecinin asla bir pazarlık yada al-ver süreci olmadığını kaydederek, ”Şehitlerin hatırasını incitecek hiçbir adıma fırsat tanımayız” dedi.

"MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"
Erdoğan, kendisine siyaset yasağı getirildiğinde söylenen “Muhtar bile olamaz” sözünü hatırlatarak, -Muhtar bile olamaz- diye şahsım ve muhtarlarla alay ediyorlardı, bu millet bu kardeşinizi Cumhurbaşkanı yaptı” diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17-25 Aralık operasyonlarının yolsuzluk maskesi altında darbe girişimi, çözüm sürecini ve büyük Türkiye’yi sabote etme girişimi olduğunu anlatarak, "Üst aklın da onların maşalarının da bu ülkenin istikametini tayin etmelerine müsaade etmeyeceğiz" İfadelerini kullandı.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x