Davutoğlu’ndan öğretmen Adaylarına Müjde

24 Kasım 2014 Pazartesi 14:22
Bu haber 422 kez okundu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Emekli olacak öğretmenlerimizin durumlarını gözönüne alarak Ocak ayında 15 bin yeni kadro ilan edeceğiz ve 15 bin yeni öğretmen ataması yapacağız" dedi. Öğretmenler Günü’nde 81 ilden gelen öğretmenleri...

Davutoğlu'ndan öğretmen Adaylarına Müjde
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Emekli olacak öğretmenlerimizin durumlarını gözönüne alarak Ocak ayında 15 bin yeni kadro ilan edeceğiz ve 15 bin yeni öğretmen ataması yapacağız" dedi.
Öğretmenler Günü’nde 81 ilden gelen öğretmenleri Başbakanlık Yeni Bina’da kabul eden Başbakan Davutoğlu, Ocak ayında emekli olacak öğretmenlerin durumu da gözetilerek 15 bin yeni öğretmen atanacağını açıkladı. Davutoğlu, öğretmen-öğrenci ilişkisinin bir gönül ilişkisi olarak başlamışsa asla bitmeyeceğini belirtti. Atama bekleyen öğretmen adaylarına da müjde veren Davutoğlu, "Emekli olacak öğretmenlerimizin durumlarını gözönüne alarak Ocak ayında 15 bin yeni kadro ilan edeceğiz ve 15 bin yeni öğretmen ataması yapacağız" dedi.
Davutoğlu, daha sonra ihtiyaca göre ek değerlendirmelerin yaz aylarında düşünülüp gelecek dönemlerde yapılacağını kaydetti.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x