Başbakan’dan Kılıçdaroğlu’na çok Sert Yanıt

22 Kasım 2014 Cumartesi 16:58
Bu haber 681 kez okundu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “MİT”le ilgili iddiasına çok sert cevap verdi. Davuroğlu, “Elinde varsa bir belge çık açıkla. İspat edemiyorsan devlet kurumlarını zayıflatmak üzere faaliyet gösteren bir ihanet...

Başbakan'dan Kılıçdaroğlu'na çok Sert Yanıt
Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “MİT”le ilgili iddiasına çok sert cevap verdi. Davuroğlu, “Elinde varsa bir belge çık açıkla. İspat edemiyorsan devlet kurumlarını zayıflatmak üzere faaliyet gösteren bir ihanet içindesin" dedi.
ADB Başkan Yardımcısı Joe Biden’la birlikte Atlantik Konseyi Özel Oturumunda konuşma yapan Başbakan Davutoğlu, daha sonra Ağrı’ya geçti. Partisinin Patnos İlçe Kongresine katılan Başbakan, Kemal Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu. Kılıçdaroğlu’nun MİT’e iftira attığını savunan Başbakan, "Kendi acziyetini, zayıflığını örtmek için bir devlet kurumuna iftirada bulunuyor. Elinde delil varsa, bir belge varsa çık açıkla. İspat edemiyorsan müfterisin, ispat edemiyorsan devlet kurumlarını zayıflatmak üzere faaliyet gösteren bir ihanet içindesin" diye konuştu.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x