masöz bayan istanbul masöz masöz istanbul

Bahçeli’ye öyle sorular yöneltti ki !

30 Ekim 2015 Cuma 15:37
Bu haber 1370 kez okundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "1999’da MHP’ye ’katil’ diyenlerle koalisyon kurdun da bize niye ’hayır’ dedin Sayın Bahçeli?" diye sordu.Memleketi Konya’da büyük ve coşkulu bir kalabalığa...

Bahçeli'ye öyle sorular yöneltti ki !
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef alan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "1999’da MHP’ye ’katil’ diyenlerle koalisyon kurdun da bize niye ’hayır’ dedin Sayın Bahçeli?" diye sordu.
Memleketi Konya’da büyük ve coşkulu bir kalabalığa hitap eden Ahmet Davutoğlu, AK Parti’yle koalisyona yanaşmayan MHP lideri Bahçeli’yi sorularıyla fena köşeye sıkıştırdı. Davutoğlu, "1999’da MHP’ye ’katil’ diyenlerle koalisyon kurdun da bize niye ’hayır’ dedin Sayın Bahçeli? Bahçeli şimdi televizyonları dolaşıp belgeleri gösteriyor. Sayın Bahçeli neden o dosyaları biz sizi ziyaret ettiğimizde değil de televizyon ekranlarında açıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

HEMŞEHRİLERİNDEN RİCA ETTİ
hemşehrilerinden bir de ricada bulunan Davutoğlu, "Bir daha hükümeti kurmak için bizi bunlara muhtaç etmeyin" dedi. Başbakan, terörle mücadelede kararlılık vurgusu da yaparak, "Aziz vatanın her dağı, her vadisi, her ovası terörden temizlenene kadar terörle mücadelemiz devam edecek" diye konuştu.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x