’’Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum’’

02 Kasım 2015 Pazartesi 12:31
Bu haber 1891 kez okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkan AK Parti’yi ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutlayarak, ’’Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum’’ dedi.Cumhurbaşkanı...

''Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum''
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkan AK Parti’yi ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kutlayarak, ’’Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum’’ dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi Twitter hesabından 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olan AK Parti’yi ve Başbakan Ahmet Davutolu’nu kutladı. Erdoğan kutlama mesajında Ahmet Davutoğlu’nu etiketleyerek, ’’1 Kasım seçimlerine katılan tüm partilerimizi ve oylarıyla milli iradenin tecellisini sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum’’ ifadelerini kullandı.

’’HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM’’
Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında ayrıca, Sandıkta ortaya koyduğu irade ile Türkiye’nin geleceğine, 2023 hedeflerine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum’’ değerlendirmesinde bulundu.
Erdoğan attığı mesajlarının sonuna iletiyi kendisinin yazdığını belirtmek için ise ’’RTE’’ rumuzunu ekledi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x