Yeni Albüm Geliyor

27 Ocak 2015 Salı 08:48
Bu haber 802 kez okundu

Uludağ’da White Fest etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Bursa’da Uludağ White Fest eğlenceleri Demet Akalın ile devam etti. Sahneye dansçılarıyla birlikte şov yaparak...

Yeni Albüm Geliyor
Uludağ’da White Fest etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Bursa’da Uludağ White Fest eğlenceleri Demet Akalın ile devam etti. Sahneye dansçılarıyla birlikte şov yaparak çıkan ünlü sanatçı, performansıyla hayranlarını büyüledi. Şarkılarıyla kendinden geçen Bursalılar, hareketli şarkılara eşlik etti.
Uludağ’daki etkinliklere geçen yıl hamileliği sebebiyle katılamadığını ifade eden Demet Akalın, “Uludağlar güzel geçiyor. Geçen yıl doğumdan dolayı katılamamıştım. Üniversite konserlerinde her sene buradayım. Jandarma bizi kovalayana kadar ekibimle birlikte sahnedeyiz” dedi.
Yeni albüm hazırlığında olduğunu ifade eden ünlü sanatçı, “Çok heyecan duyduğum yeni albümümde güzel şarkılar var. Sezen Aksu başta olmak üzere çok güzel şarkılar olacak. Mutluluğumu her hafta Sezen Aksu’ya şekersiz pasta göndererek paylaşıyorum. Albümde Gökhan Tepe’den de albümde şarkımız var” diye konuştu.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x