Deniz Tunca Yeni Sezonda İki Proje İle İki Kanalda

13 Eylül 2016 Salı 18:56
Bu haber 6956 kez okundu

Deniz Tunca “İş’te Moda” Tv programı ile yeni sezon’da yine ekran da, yeni bir proje ise yol’da

Deniz Tunca Yeni Sezonda İki Proje İle İki Kanalda
Deniz Tunca'nın hazırlayıp sunduğu, Beyaz Tv’de yayınlanan ‘İş'te Moda’ Tv adlı program, yeni sezonda da ekran’da olacak. Geçen yıl büyük ilgi gören program, İş dünyasının modasının nabzını tutmaya devam edecek.

Bu arada güzel sunucu, “İş’te Moda” Tv programı dışında yeni bir projenin de sinyalin verdi. Yaz tatilini Miami de geçiren Tunca, tatil’de yeni bir proje keşfetti. Deniz Tunca, tatil’de keşif ettiği proje üzerinde sıkı bir çalışma içine girdi. Yeni projesi için oldukça heyecanlı olan güzel sunucu, '' Yeni projemizi Allah nasip ederse herkesin sevdiği, takdir ettiği, oyuncu arkadaşımla birlikte yapacağız. Oyunculuğa adım attığım zamanlarda bana yön veren, destek olan, herkesin de sevdiği arkadaşımızla yeniden çalışıyor olmam benim için özel bir proje olacağı anlamındadır '' dedi.

Geçen sezon ekranda büyük beğeni toplayan “İş’te Moda” Tv programı başarısıyla Bulgaristan Kültür ve Turizm bakanlığı tarafında ödülle layık görüldü, Tunca,”İs’te Moda” Tv programı geçtiğimiz sezonda kısa sürede güzel başarılara imza attı. Aldığımız bu ödül’de başarımızın bir kanıtı oldu. Ekibimin başarısını asla unutmam. Bu başarıyı koruyup daha güzel yerlere getireceğim '' diye koştu.

Yorum Gönder

@name x