Damadını Vuran Kayınbabaya 15 Yıl Hapis Cezası Verildi

Damadını Vuran Kayınbabaya 15 Yıl Hapis Cezası Verildi

07 Nisan 2015 Salı 13:45

Niğde Hıdırlık Mevkii’nde otopark görevlisi S.G.’yi pompalı tüfekle öldüren kayın baba E.A.’ya 15 yıl oğlu M.A.’ya ise 12 yıl hapis cezası verildi.Niğde Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, tutuklu yargılanan kayınbaba E.A....

Niğde Hıdırlık Mevkii’nde otopark görevlisi S.G.’yi pompalı tüfekle öldüren kayın baba E.A.’ya 15 yıl oğlu M.A.’ya ise 12 yıl hapis cezası verildi.
Niğde Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, tutuklu yargılanan kayınbaba E.A. ile oğlu M.A. hazır bulundu. Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonrasında kayınbaba E.A.’ya ’Tasarlayarak Adam Öldürme’ suçundan 15 yıl, oğluna ise 12 yıl hapis cezası verdi.
2014 yılı Aralık ayında Niğde Hıdırlık Mevkii’nde bulunan bir eğlence mekanının otoparkında meydana gelen olayda, görevli S.G. iddiaya göre daha önce arkadaşlarıyla birlikte eski nişanlısının babası E.A.’yı darp etmişti.
Olayları içine sindiremeyen baba E.A. ile oğlu M.A. ile eski damatları S.G. arasında kavga çıkmış, çıkan kavgada pompalı tüfekle yakın mesafeden vurulan S.G. ağır yaralanmış ancak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz