Deniz Tunca Malatya Film Festivaline Renk Kattı

15 Kasım 2015 Pazar 22:17
Bu haber 63553 kez okundu

6. Malatya Uluslararası Film Festivaline davet edilen konuk sançtılar arasında yeralan, Oyuncu Deniz Tunca kıyafeti ile göz kamaştırdı.

Deniz Tunca Malatya Film Festivaline Renk Kattı
Malatya Valiliği’nin koordinasyonunda, Malatya Kayısı Araştırma-Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile düzenlenen 6. Malatya Uluslararası Film Festivali 6 Kasım Cuma akşamı, DoubleTree By Hilton Malatya Oteli’nde gerçekleştirildi.

Teröre tepki olarak bu seneki 6. Malatya Uluslararası Film Festivalinde Kırmızı Halı yerine Siyah Halı geçişi yapıldı. Sanatçılar ise duyarlılıklarını göstererek siyah kıyafetleriyle açılış gecesine katıldılar. Oyuncu Deniz Tunca geceye siyah abiye kıyafetiyle açılış törenine katıldı. Tunca, siyah abiye kıyafetiyle göz kamaştırdı.

Oyuncu Deniz Tunca, Festivalin Emek ve Onur ödüllerinin verilmesinden sonra, Film festivaline emeği geçenlere teşekkür etti. Festival Onursal Başkanı, Malatya Valisi Süleyman Kamçı ve Eşi Ayşe Kamçı ile bir süre sohbet etti. Tunca, Festival Ana sponsoru olan Malatya Büyükşehir Belediyesine Katkılarından dolayı Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’la görüşerek tebriklerini ve teşekkürlerini iletti.

Haberufku Özel
Anahtar Kelimeler
Ajans Malatya


Yorum Gönder

@name x