İ.Ü., Rektörlük Seçimlerinde En Çok Sevilen Rektör Adayı Kim?

26 Nisan 2016 Salı 11:08
Bu haber 11423 kez okundu

İnönü Üniversitesinde Haziran ayında yapılacak olan Rektörlük seçimleri öncesi adayların kulis çalışmaları devam ediyor. Beydagihaberajansi.com haber sitesi Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Turgay Simavi İnönü üniversitesi rektörlük seçimleri için kulislerdeki son durumu değerlendirdi.

İ.Ü., Rektörlük Seçimlerinde En Çok Sevilen Rektör Adayı Kim?
İnönü Üniversitesi, Rektörlük seçimlerinde K.B.B Ana Bilim başkanı Prof.Dr Ahmet Kızılay’ın seçim çalışmalarında önde olduğu duyumları geliyor. Şehirde ve üniversitede gittiğim görüştüğüm herkesin Prof.Dr Ahmet Kızılay’ı desteklediklerini ve Kızılay hocanın rektör olmasını gerektiğini söylüyorlar.

Rektörlüğü bu adaylar içerisinde en güzel ve en iyi şekilde ancak Prof.Dr Ahmet Kızılay’ın yapacağını dile getiriyorlar. Tecrübeli bir hoca dürüst bir insan çalışkan bir akademisyen olduğunu söylüyorlar bu da gösteriyor ki Prof.Dr Ahmet Kızılay hocanın en yüksek oy alacak rektör adayı… Hiç boş durmadığının bir ayağının Ankarada bir ayağının üniversitede olduğu gelen duyumlar arasında. Gitmedik akademisyen bırakmayan Prof.Dr Ahmet Kızılay hoca sürekli toplantılar yaptığı bilgi alışverişinde bulunduğu ve daha ne gibi projeler geliştrilebilir diyerek sıkı çalıştığı dilden dile dolaşıyor.

Haber: Turgay Simavi (beydağıhaberajansi.com)

Yorum Gönder

@name x