masöz bayan istanbul masöz masöz istanbul

Ünlü komedyen oy kullandı

01 Kasım 2015 Pazar 11:59
Bu haber 2184 kez okundu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda oy kullandı. Yılmaz, kabine girerken önünü kesen basın mensubuna, "Buyrun, belki bir bildiğiniz vardır" diyerek espri yaptı.Ünlü isimler vatandaşlık görevlerini yerine getirmek...

Ünlü komedyen oy kullandı
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda oy kullandı. Yılmaz, kabine girerken önünü kesen basın mensubuna, "Buyrun, belki bir bildiğiniz vardır" diyerek espri yaptı.
Ünlü isimler vatandaşlık görevlerini yerine getirmek için sabahın erken saatlerinde Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’na gelerek oy kullandı. 1246 numaralı sandıkta oy kullanan ünlü sanatçı Candan Erçetin, "Hepimize hayırlı olsun" diyerek okuldan ayrıldı.
Milli basketbolcu İbrahim Kutluay da, eşi Demet Kutluay ile birlikte 1245 numaralı sandıkta oy kullandı. Kutluay çifti, seçimlerle ilgili "Hayırlı olsun" dedi.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda oy kullandı. 1243 numaralı sandığa gelen Cem Yılmaz, burada sandık görevlilerinden oy pusulasını aldıktan sonra oy kullanacağı kabine gitti. Yılmaz, kabine gireceği sırada önüne çıkan bir basın mensubuna kabini işaret ederek, "Buyrun, belki bir bildiğiniz vardır" diye espri yaptı. Daha sonra oy kullandığı kabinden çıkan Cem Yılmaz, oy pusulasının bulunduğu zarfı sandığa attı. Bu sırada "Zarf açıldı" şeklinde espri yapan Yılmaz, sandık görevlilerini güldürdü. Ünlü komedyen, basın mensuplarının sorularına rağmen bir açıklama yapmadan okuldan ayrıldı.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x