Alevler Arasından Mucize Kurtuluş

25 Kasım 2014 Salı 19:31
Bu haber 543 kez okundu

Sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan bir görüntü adeta izleyenlerin yüreklerini ağza getirdi. Bir kazanın hemen ardından çekilen görüntüde kaza yapan motosikleti ile birlikte yanan sürücünün çevredekiler tarafından yangın söndürüldükten...

Alevler Arasından Mucize Kurtuluş
Sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan bir görüntü adeta izleyenlerin yüreklerini ağza getirdi.
Bir kazanın hemen ardından çekilen görüntüde kaza yapan motosikleti ile birlikte yanan sürücünün çevredekiler tarafından yangın söndürüldükten sonra hareket edip hayatta kaldığını göstermesi herkesi şaşırttı.
Yurtdışında meydana gelen kazanın izlenme rekorları kıran paylaşılan görüntüsünde; Ana cadde üzerinde kaza yapan motosiklet kazadan hemen sonra alev alıp yanmaya başlıyor. Motosikletin altında kalan kasklı sürücü kaçamadığı için motosikletle birlikte yanmaya başlıyor. Kazayı ve yangını gören çevredekiler yangın söndürme tüpleri ile yangına müdahale etse de alevler bir türlü sönmüyor. Daha sonra daha büyük bir yangın söndürme tüpü ile alevlere müdahale ediliyor. Yangın söndürüldükten sonra hareketlenen motosiklet sürücüsü başını ve ayaklarını hareket ettirerek ölmediğini gösteriyor. İzleyenlerin adeta kanını donduran bu görüntü sosyal paylaşım sitesinde izlenme rekorları kırıyor.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x