Erzincan TSO’nun Yeni Meclis Başkanı Mehmet Erkan Hatipoğlu Oldu

08 Nisan 2015 Çarşamba 12:40
Bu haber 2139 kez okundu

2 Nisan perşembe günü yapılan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlık seçimi öncesi gerçekleştirilen Meclis Başkanlık seçiminde tek liste olarak seçime giren Mehmet Erkan Hatipoğlu Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasının yeni Meclis...

Erzincan TSO'nun Yeni Meclis Başkanı Mehmet Erkan Hatipoğlu Oldu
2 Nisan perşembe günü yapılan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlık seçimi öncesi gerçekleştirilen Meclis Başkanlık seçiminde tek liste olarak seçime giren Mehmet Erkan Hatipoğlu Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasının yeni Meclis Başkanı oldu.
31 meclis üyesinden 27 sinin oyunu alan ve Erzincan esnaf tüccar ve sanayicisine oda çatısı altında hizmet edebilmek için bu göreve talip olduğunu belirten Hatipoğlu; "Amacımız üyelerimize hizmet etmenin yanı sıra ilimizi ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak Erzincan’ımızı marka şehir yapmaktır. Bunun içinde başta halkımız olmak üzere üyelerimiz için sosyal, ekonomik ve teknolojik alanda sürdürülebilir bir kalkınmanın sağlanması şarttır. Bunun için var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Yönetimi olarak üyelerimizin her zaman yanında olup tüm sorunlarını çözmeye, sıkıntılarını gidermek için çalışacağız" dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x