Sigara Hırsızı Yakayı Ele Verdi

24 Ocak 2015 Cumartesi 13:35
Bu haber 724 kez okundu

İstanbul Ümraniye’de çeşitli marketlerden sigara çalan hırsız, önce güvenlik kamerasına, ardından da polise yakalandı.Edinilen bilgileye göre, Ümraniye’de 5 farklı markete giren bir şüpheli, sigara çalarken güvenlik kamerasına yakalandı....

Sigara Hırsızı Yakayı Ele Verdi
İstanbul Ümraniye’de çeşitli marketlerden sigara çalan hırsız, önce güvenlik kamerasına, ardından da polise yakalandı.
Edinilen bilgileye göre, Ümraniye’de 5 farklı markete giren bir şüpheli, sigara çalarken güvenlik kamerasına yakalandı. Marketteki sigaraların çalındığını fark eden iş yeri sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek durumu polise bildirirdi. Polis, sigara hırsızını yakalamak için çalışma başlattı. Girdiği 4 marketten yaklaşık bin 300 TL değerinde, bir marketten de 33 adet sigara çalan hırsız, polisin çalışmaları sonucu Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde yakayı ele verdi. Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Hırsızlık olayı, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, alışveriş yapan şüpheli yere eğilerek, elindeki poşete sigara koyuyor. Şüpheli daha sonra sigaraları koyduğu poşetle marketten ayrılıyor.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x