İstanbul’daki Eşcinsel Cinayetinin Sırrı çözüldü

24 Ocak 2015 Cumartesi 13:52
Bu haber 760 kez okundu

İstanbul Bahçelievler’de çekyatın içerisinde elleri ve ayakları bağlanmış şekilde bulunan Bülent E.(40) cinayetinin sırrı çözüldü. Bülent E.’nin eşcinsel ilişki yaşadığı ev arkadaşı Necat Y.(20) tarafından öldürüldüğü...

İstanbul'daki Eşcinsel Cinayetinin Sırrı çözüldü
İstanbul Bahçelievler’de çekyatın içerisinde elleri ve ayakları bağlanmış şekilde bulunan Bülent E.(40) cinayetinin sırrı çözüldü. Bülent E.’nin eşcinsel ilişki yaşadığı ev arkadaşı Necat Y.(20) tarafından öldürüldüğü öğrenildi.
İstanbul’da 10 Ocak’ta polise başvuran Bülent E.’nin yakınları, kayıp müracaatında bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Bülent E.’nin Şirinevler’de bulunan evini tespit etti. Eve çilingir yardımı ile giren polis, gelen kötü kokuları üzerine inceleme başlattı. Bülent E.’nin cesedi evdeki bir çekyatın içerisinde eleri ve ayakları bağlı şekilde bulundu.
Soruşturmayı derinleştiren polis, Bülent E.’nin eşcinsel ilişki yaşadığı ev arkadaşı Necat Y.’nin izine ulaştı. Cinayetten bir süre sonra evden ayrıldığı belirlenen Necat Y., Niğde’de gözaltına alındı.
Emniyette suçunu itiraf eden Necat Y.’nin "Onunla birlikte olduk. Daha sonra o da benimle birlikte olmak istedi. Bunun yüzünden aramızda kavga çıktı. Bana saldırdı ben de kendimi korudum" dediği öğrenildi.
Necat Y.’nin cinayetten sonra bir süre daha evde yaşamaya devam ettiği, arkadaşlarını evde ağırladığı ancak cesetten kokular gelmesi üzerine Niğde’ye kaçtığı belirtildi.
Zanlı Necat Y. işlemlerinin ardından Adliye’ye sevk edildi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x