Hırsız Güven Timlerinden Kaçamadı

27 Ocak 2015 Salı 10:48
Bu haber 437 kez okundu

İstanbul Ümraniye’de ev ve iş yerlerinden hırsızlık yapan şahıs, önce güvenlik kamerasına, ardından güven timlerine yakalandı. Alınan bilgiye göre, Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Ümraniye’de yaşanan hırsızlık olaylarına...

Hırsız Güven Timlerinden Kaçamadı
İstanbul Ümraniye’de ev ve iş yerlerinden hırsızlık yapan şahıs, önce güvenlik kamerasına, ardından güven timlerine yakalandı.
Alınan bilgiye göre, Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Ümraniye’de yaşanan hırsızlık olaylarına ilişkin çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda Alemdağ Caddesi üzerinde etrafı gözetleyen ve binalara girip çıkan H.A. (20), Güven Timleri tarafından yakalandı. Yapılan çalışmalarda zanlının Ümraniye’de 4 ev ve bir işyerini soyduğu tespit edildi. Zanlının, yanında bulunan arkadaşıyla birlikte bir işyerini soyarken güvenlik kamerasına yakalandığı tespit edildi. Hırsızlık başta olmak üzere çok sayıda suç kaydı bulunan zanlı hakkında adli işlem yapıldı. Güvenlik kamerasına yakalanan diğer zanlının yakalanması için de çalışmaların sürdüğü belirtildi.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x