Feci patlamanın nedeni araştırılıyor

02 Kasım 2015 Pazartesi 13:38
Bu haber 2652 kez okundu

Mardin’in Nusaybin ilçesinde içerisinde yaşanan patlamadan dolayı yangın çıkan alışveriş merkezinde incelemeler sürüyor. Polis, patlamanın nedenini araştırıyor. Nusaybin ilçesi Yeni Turan Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde bulunan iki...

Feci patlamanın nedeni araştırılıyor
Mardin’in Nusaybin ilçesinde içerisinde yaşanan patlamadan dolayı yangın çıkan alışveriş merkezinde incelemeler sürüyor. Polis, patlamanın nedenini araştırıyor.
Nusaybin ilçesi Yeni Turan Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde bulunan iki katlı alışveriş merkezinde dün yaşanan patlama ve sonrasında çıkan yangında, 1 kişi hayatını kaybetti, 26 kişi de yaralandı. Dün alışveriş merkezindeki yangının itfaiye ve TOMA’lar tarafından söndürülmesinin ardından incelemelerde bulunan polis, bugün tekrar olay yerine gelerek, araştırmasını derinleştirdi. Alışveriş merkezi çevresinde güvenlik şeridi oluşturan polis, patlamanın nedenini araştırıyor.
Olayın görgü tanıklarından Mehmet Emin Kaya, patlamayla beraber büyük bir yangının çıktığını belirterek, yangına önce TOMA’ların müdahale ettiğini belirtti. Kaya, itfaiye ekiplerinin geç geldiğini de belirterek, tepki gösterdi.
Alışveriş merkezi çevresinde esnaf olan ve olayda iş yeri zarar gören Mehmet Başak ise büyük zarar gördüklerini kaydetti.
Polisin olay yerindeki incelemeleri sürüyor.
(İHA)
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x