UAÜ, Cambridge’nin çözüm ortağı oldu

Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) ve Cambridge University Press Türkiye Temsilciliği Dünya Aktüel A.Ş. arasında Cambridge Complete Solutions School protokolü imzalandı. Bu protokol ile UAÜ Yabancı Diller Yüksekokulu (YDYO) Cambridge çözüm...

31 Mayıs 2013 Cuma 11:51
Bu haber 48 kez okundu
UAÜ, Cambridge’nin çözüm ortağı oldu
Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) ve Cambridge University Press Türkiye Temsilciliği Dünya Aktüel A.Ş. arasında Cambridge Complete Solutions School protokolü imzalandı. Bu protokol ile UAÜ Yabancı Diller Yüksekokulu (YDYO) Cambridge çözüm ortağı oldu.

    İmzalanan protokol kapsamında Cambridge ELT uzmanlarının İngilizce eğitimi alanındaki birikim ve teknik desteğinin UAÜ Yabancı Diller Yüksekokulu kadrosunun vizyonu ve dinamizmi ile birleşmesinden oluşacak pozitif ivmenin neticelerinin en kısa zamanda görüleceğine inanılıyor.

    Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe ve Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Kaplan ile Dünya Aktüel A.Ş Genel Müdürü Tuncay Koru ve Cambridge University Press Antalya Bölge Müdürü Sinan Gündoğdu’nun katıldığı protokol imza töreninde Türkiye'deki yabancı dil eğitimi alanında çeşitli konulara dikkat çekti.

    Rektör Göktepe, UAÜ’nün hedefinin dünya ile bütünleşmiş bir üniversite olmak için çalıştıklarını söyledi. Türkiye’nin kodlarına göre insan yetiştirildiğini açıklayan Göktepe, “Bu düşünce ile yüzde 35’i uluslararası, yüzde 50’si farklı ülkeden öğrenci portföyümüz ile kampüsümüzde İngilizce’nin yaşanarak öğrenilebileceği bir ortam sağlıyoruz.” dedi.

Göktepe ayrıca UAÜ’nin İngilizce hassasiyetinden bahsetti.

    YorumlarYEREL HABERLER
Ekmeğini İsraf Etme

Hava Durumu
Tümü Anket
Sitemizin Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sayfalar
E-Gazete
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv


Bumerang - Yazarkafe

İndir: Hızlı, Eğlenceli, Şahane
sanalbasin.com üyesidir

Yandex.Metrica