Mustafa Boydak: Türkiye’deki reklamcılık pastası iki yılda iki katına çıktı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 131 kez okundu

KAYSERİ (CİHAN)- Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Mustafa Boydak, Türkiye’deki reklamcılık pastası payının son

Mustafa Boydak: Türkiye'deki reklamcılık pastası iki yılda iki katına çıktı
KAYSERİ (CİHAN)- Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Mustafa Boydak, Türkiye’deki reklamcılık pastası payının son 2 yıl içerisinde 2 katına çıktığını vurgulayarak, ülkenin zenginleşmesi ile birlikte bu harcamaların daha da artacağını açıkladı.

        Anadolu Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Özdemir, Başkan Yardımcısı Mehmet Uzel ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak’ı makamında ziyaret etti.

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Boydak, Kayseri’de bu sektörün önemli oyuncularının olduğunu ve itibarlarının her geçen gün arttığını söyledi. Türkiye’de ki reklamcılık pastasının payının son 2,5 yıl içerisinde iki katına çıktığını vurgulayan Başkan Boydak, “Türkiye’nin zenginleşmesine paralel bu harcamalar daha da artacaktır. Reklamcılığın yanı sıra kurumsal iletişim faaliyetleri de bunun içerisinde mütalaa edilmekte. Bu da özel şirketlerde dikkat çekici bir şekilde gelişiyor. Bu konuda Kayserimizde de başarılı örneklerimiz var. Bu örneklerimizi çoğaltabilmek ve sektörde bir disiplin oluşturmak maksadı ile bir araya geldikleri bir yapı oluşmuş durumda. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Kayseri Sanayi Odası olarak arkadaşlarımızın maddi manevi arkasında olduğumuzu belirtmek istiyorum.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x