Gülpembe Koleji, Matematik Olimpiyatı'ndan 11 madalya ile döndü

22 Nisan 2013 Pazartesi 17:09
Bu haber 246 kez okundu

Bartın Özel Gülpembe Koleji, Uluslararası Matematik Olimpiyatı’nda toplam 11 madalya kazandı. İstanbul'da eğitim öğretim faaliyetinde bulunan Çoşkun Eğitim Kurumları’nın Uluslararası alanda düzenlediği Matematik Olimpiyatı’nda Bartın...

Gülpembe Koleji, Matematik Olimpiyatı'ndan 11 madalya ile döndü
Bartın Özel Gülpembe Koleji, Uluslararası Matematik Olimpiyatı’nda toplam 11 madalya kazandı.

İstanbul'da eğitim öğretim faaliyetinde bulunan Çoşkun Eğitim Kurumları’nın Uluslararası alanda düzenlediği Matematik Olimpiyatı’nda Bartın Özel Gülpembe Koleji 4 gümüş, 7 bronz olmak üzere toplam 11 madalya kazanmayı başardı. Madalyalarını alan öğrenciler, öğretmen ve okul idarecileri başarıdan dolayı mutluluklarını paylaşmak üzere Bartın Milli Eğitim Müdürü İsa Şeker’i ziyaret etti. Düzenli ve disiplinli çalışmanın akabinde mutlaka başarının geleceğini belirten Milli Eğitim Müdürü İsa Şeker, Uluslararası Matematik Olimpiyatı’ndan 11 madalya kazanan Gülpembe Koleji öğrencileri, öğretmen ve okul idarecilerini üstün başarılarından dolayı tebrik etti.

Başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmenlerini kutlayan Gülpembe Koleji Müdürü Nurullah Çetin de "Günlük mesai saatleri dışında etüt ve ofis çalışmalarıyla öğrencilerine vakit ayırarak her türlü fedakarlığa katlanan öğretmenlerimiz ve öğretmenlerinin istekleri doğrultusunda bu emekleri boşa çıkarmayan öğrencilerimizin çalışmaları bu başarıyı getirmiştir. Bartın'ın ismini uluslararası bir yarışmada duyurmaktan ayrıca çok mutlu olduk." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x