3 çocuk annesi kadından 11 gündür haber alınamıyor

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 124 kez okundu

ADANA (CİHAN)- Adana’da 3 çocuk annesi kadından 11 gündür haber alınamıyor. Eşi ve

3 çocuk annesi kadından 11 gündür haber alınamıyor
ADANA (CİHAN)- Adana’da 3 çocuk annesi kadından 11 gündür haber alınamıyor. Eşi ve çocukları, annelerinin hayatından endişe ediyor.

Merkez Çukurova ilçesi Karslı Mahallesi'ndeki evinden 5 Mart'ta ayrılan 43 yaşındaki Fadime Çam’dan bir daha haber alınamadı. Ailesinin polise ve savcılığa haber vermesinin ardından her yerde aranan kadın en son Kenan Evren Bulvarı’ndaki bir GSM şirketinin şubesinin güvenlik kameralarınca görüntülendi.

Eşinin kaybolduğundan beri perişan olduklarını belirten İsak Çam, “Saat 13.00 gibi evden ayrılmış. Ben hastaneye gitmiştim, çocuklar da çalışıyordu. Geldiğimde evde yoktu. Üzerinde 29'ar gram üç tane bileziği, bir yüzüğü, cüzdanında da 500 lira bulunuyordu. Her yere gittik ama bir sonuç alamadık. Polis de bulamadı. Ne yapacağımızı şaşırdık. Hayatından da endişe ediyoruz. Üzerindeki ziynet eşyaları için kaçırılmış veya öldürülmüş olabilir.” dedi.

Ne olduğuna dair bir haber almak istediklerini belirten Çam, “Hakkında en küçük bir bilgimiz yok. Ne geldiyse başına öğrenmek istiyoruz. 26 yıldır evliyiz, haber vermeden hiçbir yere gitmezdi. Daha önce kendisiyle hiç tartışmadık. Küslüğümüz olmadı. Kaçırıldığını düşünüyorum. Görenler Allah rızası için bize ya da polise haber versin.” diye konuştu.

Fadime Çam'ın büyük kızı Ebru İmir annesini çok özlediğini belirterek gözyaşlarına boğuldu. 11 gündür perişan olduklarını aktaran İmir, şunları söyledi: “Kiracımızın kızının çalıştığı iş yerine gitmiş, onu sormuş. Oradaki güvenlik kameralarında 3 -4 saniyelik bir görüntüsü var. Polise, savcıya aklımıza gelen her yere gittik, ama bir sonuç alamadık. Başına her ne gelmişse annemizi istiyoruz. Hayatta olduğunu bilelim yeter. Onu bekliyoruz.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x