Sıkıntısı olan soluğu Başbakan’ın evinin önünde aldı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 160 kez okundu

İSTANBUL (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın rahatsızlığını fırsat bilen bir grup vatandaş, sesini

Sıkıntısı olan soluğu Başbakan'ın evinin önünde aldı
İSTANBUL (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın rahatsızlığını fırsat bilen bir grup vatandaş, sesini duyurabilmek için uzun süre Erdoğan’ın konutunun önünde bekledi. Korumaların görüşme talebine olumsuz yanıt vermesine rağmen vatandaşlar konutun önünde beklemeye devam ediyor.

Gribal enfeksiyon rahatsızlığı sebebiyle iki gündür Kısıklı’daki evinde dinlenen ve Başbakan Erdoğan bugün de istirahat etmeye devam ediyor. Resmi bir programı görünmeyen Erdoğan’ın Cuma namazı için dışarı çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunun önü ise dertli vatandaşlarla dolup taşıyor. Kimi kandırıldığını, kimileri ise sağlık sorunlarını gerekçe göstererek Başbakan ile görüşmek istiyor. Korumaların vatandaşların talebine olumsuz cevap vermesine rağmen umutlu bekleyişleri sürüyor.

Azerbaycan’da kendisinin bir firma tarafından kandırıldığını iddia eden Ali Bayraktar, “İki firma beni kandırıp Azerbaycan’a götürdü. Orada ‘5 senelik iş var’ deyip götürdüler. Dört senedir orada çalışıyorum. Orası demokratik ülke değil. Başbakan’a mağduriyetimi iletmek istiyorum. Firmanın bana borcu var. Başbakan’ı görmek için geldik. Biz çok kötüyüz.” ifadelerini kullandı.

Diğer vatandaşlar da aynı şekilde Erdoğan’ın evinin önünde beklemeye devam ediyor.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x